ZOO Bratislava - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Bratislava

Voľné pracovné miesta

Údržbár

počet voľných pracovných miest: 1
pracovná náplň:  drobné opravy, údržbárske pomocné práce v rámci areálu zoologickej záhrady
termín nástupu: ihneď
druh pracovného pomeru: HPP
platové ohodnotenie: v zmysle Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.
Požiadavky na uchádzača:
vzdelanie: stredné odborné
vodičský preukaz B+T, zdravotná spôsobilosť, čistý výpis z registra trestov

Predavačka v ZOO-shope

počet voľných miest: 1
pracovná náplň: ponuka a samostatný predaj tovaru, jeho oceňovanie, uskladňovanie, vyberanie poplatkov, vystavovanie dokladov z registračnej pokladne
druh pracovného pomeru: kratší pracovný čas, TPP
termín nástupu: dohodou
platové ohodnotenie:  v zmysle Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme
vzdelanie: stredné s maturitou,
čistý výpis z registra trestov, zdravotná spôsobilosť

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!

Kontakt: silvia.racskoova@zoobratislava.sk, tel. 02/601 02 122 alebo 0905 745 502

Vyhľadávanie

tlačidlo vstupenky online