ZOO Bratislava - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Bratislava

Voľné pracovné miesta

1. ZOO Bratislava prijme do pracovného pomeru: Chovateľ exotických zvierat
ZOO Bratislava, obecná príspevková organizácia hľadá kvalifikovanú pracovnú silu na pozíciu chovateľ exotických zvierat.
Popis pracovnej činnosti:
Komplexná odborná práca pri chove a ošetrovaní exotických druhov zvierat – zabezpečovanie podmienok na úspešný chov a odchov zvierat.
Požadujeme:
Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore chovateľstvo, alebo veterinárstvo, alebo poľnohospodárstvo – farmárstvo, prípadne úplné stredné všeobecné vzdelanie – gymnázium
Prax výhodou
Perfektný zdravotný stav
Práca podľa harmonogramu rozpisu služieb vrátane víkendov a sviatkov, v prípade potreby aj nadčas
Osobnostné predpoklady:
zodpovednosť
pozornosť
 precíznosť
dobrá pamäť
praktické myslenie
spoľahlivosť
trpezlivosť
empatia voči zvieratám
schopnosť tímovo pracovať
Ponúkame:
Prácu na plný úväzok
Platové zaradenie podľa odmeňovania vo verejnej správe
Príspevok na stravovanie
25 dní ročnej dovolenky
Nástup dohodou.
V prípade záujmu pošlite obratom svoj životopis na emailovú adresu: silvia.racskoova@zoobratislava.sk. Pokiaľ do troch týždňov nedostanete pozvánku na osobný pohovor, dali sme prednosť iným kandidátom.

2. ZOO Bratislava prijme do pracovného pomeru - dve toaletárky
Pre viac informácií kontaktujte oddelenie: Riadenie ľudských zdrojov, 02/ 60 10 21 22
Mgr. Silvia Racskóová, silvia.racskoova@zoobratislava.sk

Vyhľadávanie