ZOO Bratislava - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Bratislava
 

Kniha návštev

Ako sa Vám páčilo v ZOO

Počet príspevkov: 48

Navštívili ste našu ZOO? Napíšte nám, ako sa Vám u nás páčilo!Text príspevku Dátum príspevku
Byli jsme dnes v této hezké zoo a moc se nám líbilo nechápu to negativní hodnocení ostatních k vůli kterému jsme návštěvu zbytečně odkládali hodnotící zřejmě mnoho zoo ještě nenavštívili nebo nevím..jen co se teda nedalo bylo wc,ale za to nemůže zoo,ale návštěvníci.. Takže pro ostatní nečtěte si nesmysly a vyražte v této zoo si užijete zvířátka které jsou hlavně vidět a jsou téměř na dosah.
autor: Dana
17. 04. 2017, 20:05
Do zoo chodim pravidelne, mrzí ma, keď tu čítam prispevky, aké to tam je zlé...no podľa mňa nie je a každého kto si tu vylial srdce, čo by sa mohlo zlepšiť, ako ste vy pomohol/pomohla? Ano mohli by toto, tamto, hento...zohnať sponzorov a bla bla bla...začnime u seba...ja prispievam , nie len tak, že si 2x rocne (este samozrejmev zlave) kupim vstup..iné zoo? Ano, napr. Viedeň za 16,5 osoba, z toho sa už celkom dobre buduje...4 clenna rodinka ...za jeden vstup už na rok nakrmi papagaja...takže halo, nie len mudrovať, ale aj konať prosím...radsej by som vase mena videla na tabuliach sponzorov, ako len v diskusii...verte mi, jreje to pri srdci...viem, o čom hovorím :)
autor: Miloslava
11. 04. 2017, 23:39
Dobrý deň. Po niekoľkoročnej prestávke som spoločne s rodinou navštívil dňa 29.8.2016 ZOO. Zhodli sme sa na tom, že Bratislavská ZOO má veľmi zlú úroveň, v porovnaní s inými ZOO, ale aj v porovnaní oproti jej vlastnej minulosti. Menej zvierat, nezmyselne poprehadzované zvieratá, zlý technický stav výbehov a klietok,žiadne úpravy okolia s pohybom návštevníkov, špinavé bufety....Vzniklo zbytočne veľa zábavných atrakcií ( detské ihriská ) pre deti. Napríklad tam, kde pred tým boli buvoly a ťavy, vznikol detský komplex, ktorý je veľmi sporadicky navštevovaný.Príjemnou atrakciou v minulosti pri detskom ihrisku v smere od bývalého hlavného vchodu bol výbeh s čiernymi kozičkami, kde ich mláďatá sa šikovne vedeli prepchať z výbehu medzi návštevníkov a ich deti, čo bolo veľmi milé. Taktiež tam bol aj výber s drobnými domácimi zvieratami (zajace,...) ktorý mal pôsobiť na osobný styk detí s nimi. Všetko už dnes neexistuje. Kvalita vody v hlavnom jazierku je udivujúca. V jeho blízkosti pritom preteká potok. Nie príliš komplikovaným riešením by sa dal zabezpečiť kontinuálny prietok vody z toho potôčika cez jazero. Môj dojem je, že v súčasnosti je v ZOO ako centrum záujmu a na úkor zvierat skôr preferovaný DINOPARK. Viem, že to máte z finančného pohľadu ťažké. Chce to však dobrú koncepciu rozvoja a postupnosť krokov. Hlavne hľadať sponzorov medzi silnými spoločnosťami ( SPP, elektrárne...). Myslím si, že ako protihodnotu za podporu z ich strany by ste vedeli pre ich zamestnancov a deti pripraviť hodnotný osobitný program. Mám rád zvieratá a preto rád chodím do ZOO. O to viac ma mrzí, že ZOO v Bratislave svojou celkovou úrovňou skôr odradí návštevníkov ako pritiahne.
autor: Ing. Juraj Pekarovič
30. 08. 2016, 10:13
Dobrý deň, dnes sme s rodinou a priateľmi navštívili bratislavskú zoo. Naše dojmy nie sú dobré. Málo zvierat, ale hlavne neupravené výbehy, mnoho špiny v nich. O okolí chodníkov ani nehovorím, žihlava a burina vysoká aj 1,5 metra, neupravené chodníky, trávnaté plochy trochu vzdialené od vchodu tento rok asi kosačku nevideli. WC na začiatku pri zajačikoch a kozách bolo hrozné, za peniaze špina na zemi. Myslíme si, že pri troche snahy sa dá vylepšiť hlavne čistota. Tak prilákate viac návštevníkov, lebo pri takom to stave ich len strácate. My radšej pôjdeme do iných ZOO.
autor: Zuzana Országhová
14. 08. 2016, 22:40
ZOO Bratislava navštevujeme už niekoľko rokov každoročne aspoň 2x, nakoľko naše deti ZOO milujú. Vidno, že je snaha o rozvoj ZOO, je snaha o budovanie nových výbehov pre zvieratá, Ale.... Nevidím žiaden rozvoj o zlepšenie služieb pre návštevníkov. Vybudovali sa nejaké ihriská pre deti, ale kvôli tomu do ZOO predsa nechodíme, ak sa chceme vyšantiť na ihrisku ideme niekam inam. Radšej by tam mohlo byť pravidelné jazdenie na koníkoch, poníkoch. A o možnosti občerstvenia ani nehovorím - to je jednoducho jedna veľká katastrofa. Vo všetkých "bufetoch" si môžem kúpiť len hamburger, hotgog, mastný vyprážaný syr, hranolky. Proste žiadne normálne jedlo. Včera sme navštívili dámske WC v pavilóne opíc, no coment. 2 kabínky, z toho v jednej sa nesvieti, takže nepoužiteľné. Toaletný papier bol samozrejme len v tej tmavej kabínke, ktorá sa nepoužívlala. Takisto rozmiestnenie WC v celej ZOO. Normálne murované WC je len v spodnej časti - šelmy, opice. V dinoparku sú len prenosné plastové búdky. v hornej časti, kde sú ťavy, zubre som WC vôbec nevidela. Takže je to vcelku zábavné, keď Vám dieťa v tejto časti zahlási "mama chcem kakať". Navštívili sme niekoľko ZOO v susednej ČR, kde sa snažia postarať nie len o zvieratá ale aj o návštevníkov.
autor: melisa
08. 08. 2016, 15:43

Vyhľadávanietlačidlo vstupenky online