ZOO Bratislava - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Bratislava

Voľné pracovné miesta

Údržbár
počet voľných pracovných miest: 1
pracovná náplň: drobné opravy, údržbárske pomocné práce v rámci areálu zoologickej záhrady
termín nástupu: dohodou
druh pracovného pomeru: HPP
platové ohodnotenie: v zmysle Zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme
požiadavky na uchádzača: vzdelanie stredné odborné, vodičský preukaz B+T, zváračský preukaz,zdravotná spôsobilosť, čistý výpis z registra trestov

Záhradník
pracovná náplň: starostlivosť o zeleň v rámci areálu ZOO, udržiavanie trávnatých plôch, ošetrovanie kríkov, stromov, odstraňovanie burín, rozmetávanie hnojív
druh pracovného pomeru: HPP
požiadavky na uchádzača: vzdelanie stredné odborné, vodičský preukaz B, zdravotná spôsobilosť, čistý výpis z registra trestov

V prípade záujmu kontaktuje, prosím, riadenie ľudských zdrojov:

Riadenie ľudských zdrojov
02/ 60 10 21 22
Mgr. Silvia Racskóová, silvia.racskoova@zoobratislava.sk

Vyhľadávanie

tlačidlo vstupenky online