ZOO Bratislava - príspevková organizácia Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Bratislava
 

Kniha návštev

Ako sa Vám páčilo v ZOO

Počet príspevkov: 48

Navštívili ste našu ZOO? Napíšte nám, ako sa Vám u nás páčilo!Text príspevku Dátum príspevku
Dobrý deň, touto cestou by som chcela ešte raz veľmi pekne poďakovať pani Mgr. Miroslave Sojákovej za sprevádzanie, ochotu a výborný prístup počas exkurzie, ktorú sme so žiakmi absolvovali v závere školského roka.
autor: Jana Mravcová
15. 07. 2017, 20:03
Chcela by som Vám týmto udeliť pochvalu a obzvlášť milému bufetárovi, ktorý má bufet pri pavilóne opíc. Jeho ochota bola mimoriadne veľkorysá a aj napriek tomu, že mi už nezostali drobné na džúsik pre synčeka, tak nám ho dal grátis. Navyše, dcérka musela následne ísť na toaletu a zistila, že nie je dostatok toaletného papiera, preto som požiadala pána bufetára o nejaké servítky a ten nám ich ochotne a s úsmevom podal. Tieto udalosti nám veľmi spríjemnili pobyt v čoraz krajšej zoologickej záhrade v našom hlavnom meste, ktorej personál patrí k najslušnejším ľuďom, akých som kedy stretla. Želala by som si, aby bolo viac ľudí na svete, ako sú v ZOO Bratislava.
autor: Martina Paxianová
07. 06. 2017, 21:21
Dobrý deň, dnes sme mali to šťastie, že sme navštívili tuto ZOO. Musím povedať, že pre detičky boli atraktivne nielen živé zvieratká, ale aj krásny a veľký Dinopark ako aj suprove ihriska. Taktiež výborná je ponuka služieb v samotnej ZOO aj v Dinoparku. Ale osobitne musím vyzdvihnúť a pochváliť vynikajuci prístup personálu, hlavne p. OLINKY RICHTEROVEJ a ďalšej jej kolegyne, ktore sa ochotne postarali o nášho unaveného syna. Ďakujeme krásne, prajeme všetko dobre :-)
autor: Jaroslava
01. 06. 2017, 20:04
Navsteva v ZOO bola prijemnym spestrenim poobednajsieho programu s detmi, ale zial sme 24. 4. nenasli v celej zoo ziadnu moznost si zakupit vodu alebo cokolvek napitie. Ziaden z bufetov nebol otvoreny, hoci je ich tam vela a su teda aj z estetickeho hladiska extra neatraktivne. Jediny automat na napoje sme nasli v dinoparku, ktory sice svietil ze je funkcny, ale po vhodeni 2,- Eurovej mince sa neudialo nic, ani napoj, ani peniaze. Nakoniec sme uprosili pani v zooshope, ktora bola nastastie velmi ochotna a naliala nam pohar vody.
autor: Biba Bilcikova
25. 04. 2017, 13:02
14.04.2017 som s rodinkou navštívil ZOO a musím povedať, učel to splnilo. Deti boli spokojne, že sa mohli aj povoziť na koníkoch, popozerať všetky tie zvieratá,dinopark,detské ihriská a preto ako rodič, ked su deti spokojné, som aj ja spokojný. Iste každý može niečo nájsť a skritizovať, iný zas pochváliť ale myslím že celkovo možem považovať návštevu za príjemný výlet.....až do momentu, pokial sme sa nevrátili k autu na parkovisku pred ZOO, kde sme zistili, že nám ukradli z auta zabudované radio s navigaciou a komlpet predné svetlomety bez poskodenia zámku dverí alebo rozbitia okna, co znamená, že na parkovisku pracujú autičkári s rušičkou, vyhliadnu si auto a pri odchode ked človek automaticky zamkne dialkovým auto a viac ho neskontroluje ci aj zostane zamknuté, vzdiali sa od vozidla a pomocou rušičky si ho pekne otvoria a ukradnú si čo potrebujú.Parkovisko je nestrážené a niesú tam bohužial ani žiadne kamery a pri nahlasení na informáciach pri vstupe do ZOO, som akurát dostal informáciu že parkovisko nepatrí ZOO ale magistrátu...takže smola... Nakoľko som nebol prvý komu sa to stalo a už vobec nie posledný, je smutné že ZOO ani magistrát nevedia spraviť opatrenia aby sa to nestávalo. Myslím že by to malo byť v záujme oboch strán, toto neni dobrá reklama ZOO napriek tomu ze parkovisko nepatrí im, ale využívajú ho prevažne iba návštevníci ZOO. Toto sa stalo na plne obsadenom parkovisku do posledného miesta a pri letnej sezone ktorá začína nám policajti povedali že sa to tam stáva pravidelne, preto nechápem že s tým nič nerobia...takže pekný výlet ale s čiernou škvrnou na konci...
autor: Peter
22. 04. 2017, 21:10

Vyhľadávanietlačidlo vstupenky online